OKULARY, TO OPRÓCZ SOCZEWEK, WYGODNE OPRAWY...

Okulary dobrze dobrane, z których nasz klient jest zadowolony i w których bardzo ładnie wygląda - to cel naszych działań. Nie sprzedajemy oprawek najdroższych, ale najładniej dobrane do Twojej twarzy, które podkreślają indywidualne rysy, pomagając wydobyć to, co w twarzy najciekawsze. Ale nie tylko. Swoim kształtem dodają też charakteru.

Okulary to coś więcej niż korekcja wzroku. Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy ... Z pewnością więc zasługują na dobrą oprawę ...

OPRAWY MĘSKIE

Panowie w każdym wieku znajdą u nas odpowiednie dla siebie wzory. Od klasyki po ciekawie wzbogacone tradycyjne kształty, po zupełnie nowoczesny design.

Przy wyborze oprawy kieruj się ogólna zasadą: barwa oprawki powinna kontrastować z tonacją skóry.

Jeśli masz jasne włosy i cerę, nie dobieraj bezbarwnej, jasno-pastelowej lub złotej oprawki, gdyż będziesz wyglądać blado. Osoby z szarą cerą i popielatymi włosami źle wyglądają w oprawach o barwach zimnych, metalicznych lub szarych. Korzystny efekt uzyskają, dobierając oprawkę z akcentami żywych barw. Jeżeli w twojej karnacji dominuje odcień czerwonawy, wskazane są barwy kontrastujące z czerwienią: zielona, brązowa i żółta. Dobrze może też wyglądać akcent granatowy, ale nie jasnoniebieski.

OPRAWY DAMSKIE

Dla Pań mamy specjalną ofertę. Przeogromny wybór najciekawszych i najnowszych tendencji mody. Regularny, częsty napływ nowych wzorów pomogą każdej z pań w podjęciu właściwej decyzji.

Wybierając oprawę nie traktuj jej jako niezbędnej protezy wzroku, psującej Twoją naturalną urodę. Okulary są elementem ubioru tak samo jak biżuteria, buty, czy... kosmetyki. Zauważ, że wszyscy dyktatorzy mody projektują oprawy okularowe, a wielu z nich dopełnia kompozycjami zapachowymi swoją ofertę dla świata mody.

Szukaj zatem opraw podkreślających cechy twojej osobowości, albo służącej wykreowaniu twojego nowego wizerunku. Inaczej ubierasz się do pracy, inaczej na przyjęcie, używasz wtedy innych kosmetyków - okulary też powinny służyć wyeksponowaniu innych cech. W pracy może być przydatne nadanie twarzy surowszego, zdecydowanego wyglądu. Podczas spotkań towarzyskich przeciwnie... miłemu nastrojowi służą łagodne, miękkie linie i weselsze barwy.

OPRAWY DZIECIĘCE

Dla dzieci oferujemy różne rozwiązania, w zależności od wymagań. Oprawy modne dla eleganckiego malucha lub bardziej klasyczne, lecz super lekkie elastyczne oprawki z pamięcią kształtu - tytanflex, wytrzymujące większość dziecięcych harców.

Okulary przestały być nie lubianym elementem wyglądu i od wielu lat są doceniane nawet przez dzieci. Różnobarwne, wesołe oprawki sprawiają, że niegdyś obraźliwe słowo "okularnik" znikneło ze słownika milusińskich.

Jeśli Twoje dziecko nie chce mieć okularów, to znaczy, że nie zobaczyło siebie w naprawdę w ładnej oprawce. Pokaż dziecku fotografie rówieśników w okularach - znajdziesz je w magazynie mody, w gazetach z ofertą handlową supermarketów, albo u optyka.

OPRAWY ZE ZINTEGROWANĄ NAKŁADKĄ PRZECIWSŁONECZNĄ

Jeśli przeszkadza ci słońce, a musisz nosić okulary, proponujemy duży wybór opraw z fabrycznie montowaną nakładką przeciwsłoneczną z filtrem polaryzacyjnym (zapraszamy do słownika pojęć w dziale "warto wiedzieć").

Dzięki nim możesz mieć okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym. Duża wygoda dla każdego, kto chce mieć świetną jakość widzenia w każdych warunkach.