Wszystko o Klub Pierwsze Soczewki CooperVision

Wszystko o Klub Pierwsze Soczewki CooperVision

Wielkie zmiany nie wymagają rewolucji. Czasami wystarczy mały krok. Masz już go za sobą. Specjialista wybrał odpowiednie dla Ciebie soczewki kontaktowe z szerokiej gamy produktów CooperVision. Dziękujemy i gratulujemy wyboru! Dzięki doskonałym soczewkom CooperVision poczujesz komfort i prawdziwą swobodę użytkowania. Będziesz oddychać wolnością oraz cieszyć się ostrością widzenia i niespotykanym komfortem każdego dnia.
Zależy nam na Twoim komforcie. Postaramy się wspierać każdego Uczestnika Klubu Pierwsze Soczewki CooperVision na początku używania soczewek kontaktowych. Będziesz mógł za naszym pośrednictwem skontaktować się ze swojim Specjalistą.
Właśnie odbyłeś profesjonalne badanie wzroku wykonane przez Specjalistę? Pamiętaj, iż to właśnie rekomendacje profesjonalisty są kluczowe, aby być w pełni zadowolonym użytkownikiem soczewek kontaktowych i uniknąć problemów z pierwszym dopasowaniem.

Jak to zrobić krok po kroku?

Umów sie na badanie wzroku i dopasowanie soczewek kontaktowych CooperVision do specjalisty.
Kup min 2 opakowania (maks 8 opakowań) miesięcznych soczewek CooperVision (opakowanie 3 szt.) i zachowaj dokument zakupu (paragon lub faktura).

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

https://mojepierwszesoczewki.pl/club/

Jeżeli kupiłeś miesięczne soczewki silikonowo - hydrożelowe firmy CooperVision, ale nie spełniły twojich oczekiwań:

Napisz do nas na info@mojepierwszesoczeki.pl, a skontaktujemy Cię ze Specjalistą, który w profesjonalny sposób pomoże Ci rozwiązć Twój problem i odpowie na pytania.
Jeżeli takie rozwiązanie nie będzie dla Ciebie satysfakcjonujące, to oddamy Ci za niewykożystane soczewki pieniądze zgodnie z Regulaminem Akcji Promocyjnej - wystarczy prawidłowo wypełnić Formularz Zwrotu.

Profesjonalne wsparcie dla początkujących.

Aby być w pełni zadowolonym użytkownikiem soczewek kontaktowych należy stosować się do kilku zasad, m.in.:

Przed ich zakupem odwieź Specjalistę i pozwól aby to On wykonał badanie wzroku i pomógł Ci dobrać odpowiednie soczewki. 

Dbaj o soczewki używając płynu do soczewek.

W prawidłowy sposób zakładaj i zdejmuj soczewki kontaktowe.

Wypróbuj już dziś swoje pierwsze soczewki